Dárky

Tipy na dárky, kterými můžete obdarovat své blízké.

 
Givenchy Pí toaletní voda pro muže
Givenchy Pí toaletní voda pro muže

Toaletní voda pro muže Pí od Givenchy je intenzivní a ohromující, odvážná a moderní. Jednu stránku vůně představuje příroda v celé své síle - guajakové dřevo, kterému se také říká železné dřevo. Druhou stránku tvoří prostor umožňující abstrakci vůní - Infinium.

 
Neocube v dárkovém balení
Neocube v dárkovém balení

Neocube je hlavolam, se kterým si obdarovaný užije spoustu zábavy. Je to hlavolam s neomezenými možnostmi. Hlavolam navíc rozvíjí fantazii a kreativitu, dále také soustředivost a trpělivost. Darujte dárek který neomrzí.

 
Půllitr - Pro toho nejlepšího tatínka
Půllitr - Pro toho nejlepšího tatínka

ůllitr s originálním motivem je krásným dárkem pro všechny pivaře, kteří neradi zapadnou v davu. Potěšte svého tatínka nebo třeba dědečka originálním půllitrem s osobním věnováním. Gravírování je z jedné strany, takže pravák ho při pití má na staně k sobě.

Hladký pivní půllitr s ergonomicky tvarovaným uchem a cejchem z čirého silného skla | Každý půllitr je zabalený v dárkové krabičce.

 
válec WOOD
válec WOOD

Polštářek WOOD ve tvaru válce si zamiluje při pohodlném odpočinku na pohovce nebo v oblíbeném křesle nejen každý muž... Dokonalý, na omak semišový dárek v přírodním motivu je nabízen v několika praktických velikostech.